Kral TV Müzik Ödülleri'ne Sayılı Günler Kaldı!
Kral TV Müzik Ödülleri'ne Sayılı Günler Kaldı!
Müzik dünyasının en önemli organizasyonlarından Kral TV Müzik Ödülleri'ne sayılı günler kaldı. Mayıs ayında gerçekleşecek ve müzik dünyasına yön verecek Kral TV Müzik Ödülleri’nin 16.’sı bu sene de muhteşem bir törenle gerçekleştirilecek.

Ödül töreninin kusursuz geçmesi için hazırlıklara şimdiden başlandı. Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay, önceki gün Doğuş Medya Center’da Türkiye'nin en çok dinlenen radyolarının müzik direktörleri ile bir araya geldi. Toplantıda bu sene 16.’sı düzenlenecek Kral TV Müzik Ödülleri Töreni'ni daha da ileriye taşımak adına fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda, ödül töreninde bu sene ilk kez uygulanacak birçok yenilik kararı da alındı. Toplantı sonunda Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay, tüm radyocu dostlarına teşekkür etti.

Organizasyonun bütün ayrıntılarının tek tek konuşulduğu toplantılardan biri de geçtiğimiz gün Doğuş Power Center'da yapıldı. Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay ve Kral TV Genel Müdürü Namık Kasapbaşoğlu yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, ödül töreninin davetiyelerinden, gecedeki sürprizlere kadar tüm detaylar masaya yatırıldı.

Toplantıya gecenin organizazyonunu üstlenen Hit Prodüksiyon, ses ve ışık şovlarını gerçekleştirecek olan Staras, ödül töreninin reji hizmetlerini üstlenen BBO Yapım, Rekta Creatif Ajans ve güvenlik şirketi Private Legend yetkilileri de katıldı.

Türkiye'de daha önce görülmemiş bir ödül töreni için yapılan hazırlıklar tüm hızıyla sürmeye devam edecek. Bu sene Kral TV Müzik Ödülleri’nde müzikseverleri birçok sürpriz bekliyor.


Diğer haberler
Kral Türkiye Müzik Ödülleri 2013 Adayları Belli Oldu!
Mehmet Erdem'den 2. Video Klip!
Necdet Kaya'dan Yeni Albüm!
İdeal Genç Fest!
Emre Aydın ve İrem Derici 1 Haziran'da Avcılar'da!
Linet Sevenlerini Büyüledi!
Selçuk Balcı Konseri!
İsmail Altunsaray Mehmet'in Gezegeni'nde!
Müslüm Gürses'e Saygı Albümü!
En Doğru Anketi Kral Fm Yaptı!

Kral Video Sayfası için Tıklayınız