Kral TV Müzik Ödülleri'ne Sayılı Günler Kaldı!
Kral TV Müzik Ödülleri'ne Sayılı Günler Kaldı!
Müzik dünyasının en önemli organizasyonlarından Kral TV Müzik Ödülleri'ne sayılı günler kaldı. Mayıs ayında gerçekleşecek ve müzik dünyasına yön verecek Kral TV Müzik Ödülleri’nin 16.’sı bu sene de muhteşem bir törenle gerçekleştirilecek.

Ödül töreninin kusursuz geçmesi için hazırlıklara şimdiden başlandı. Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay, önceki gün Doğuş Medya Center’da Türkiye'nin en çok dinlenen radyolarının müzik direktörleri ile bir araya geldi. Toplantıda bu sene 16.’sı düzenlenecek Kral TV Müzik Ödülleri Töreni'ni daha da ileriye taşımak adına fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda, ödül töreninde bu sene ilk kez uygulanacak birçok yenilik kararı da alındı. Toplantı sonunda Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay, tüm radyocu dostlarına teşekkür etti.

Organizasyonun bütün ayrıntılarının tek tek konuşulduğu toplantılardan biri de geçtiğimiz gün Doğuş Power Center'da yapıldı. Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay ve Kral TV Genel Müdürü Namık Kasapbaşoğlu yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, ödül töreninin davetiyelerinden, gecedeki sürprizlere kadar tüm detaylar masaya yatırıldı.

Toplantıya gecenin organizazyonunu üstlenen Hit Prodüksiyon, ses ve ışık şovlarını gerçekleştirecek olan Staras, ödül töreninin reji hizmetlerini üstlenen BBO Yapım, Rekta Creatif Ajans ve güvenlik şirketi Private Legend yetkilileri de katıldı.

Türkiye'de daha önce görülmemiş bir ödül töreni için yapılan hazırlıklar tüm hızıyla sürmeye devam edecek. Bu sene Kral TV Müzik Ödülleri’nde müzikseverleri birçok sürpriz bekliyor.


Diğer haberler
Şevval Sam 2 Ekim'de Harbiye'de!
Kral Grubu Resmi Youtube Sayfası Açıldı!
Yaşayan Efsane, 'Saklı Düşler' Albümüyle Döndü!
Ümit Besen'in Yeni Albümü Çıktı!
İPZ'14'te #kralipz2014 WWT'ye Girdi!
Kral 20. Yıl Bodrum Kalesi Konserleri Bu Yılın Unutulmazları Arasına Girdi!
KRAL TV ve KRAL FM Sponsorluğunda Bir Baş Yapıt!
Kardeş Türküler Sahnesinde Sezen Aksu & Ara Dinkjian
ANKET: Ajda Pekkan & Muazzez Abacı Hangi Şarkısına Klip Çekmeli?
Bodrum Belediyesi Ustalara Saygı Türk Müziği Ses Yarışması!